RüzgarGülü Bay Konuk Evi

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
30 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 150

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Erkek
Apartman
8 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 11 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • RüzgarGülü Bay Konuk Evi
  • Bayram Akbulut
  • 0 (380) 542 10 08
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Daha iyi bir gelecek için verdiğiniz çabaların, uğraşlarınızın sonucundaki başarılarınızı kutluyor, okulunuzun size ve ailenize hayırlı olmasını diliyorum. 2014 yılında kurumuştur. Kurumumuzda yenilikçiliğin vermiş olduğu hevesle hizmet etmekteyiz.Genç ve dinamik çalışanlarımızla bütün ihtiyaçlarınızı hızlı bır şekilde karşılıyoruz. Bununla birlikte öğrencilerimizin güvenliği herşeyden çok önemsiyoruz.


7/24 Kamera kayıt vardır.Öğrencilerimizin başarının devamının huzurlu ve güven içinde olması için,RÜZGARGÜLÜ BaykonukEvi Hizmet Vermekten Gurur duyar. Neden RüzgarGülü BaykonukEvi Üniversiteyi kazanan öğrencilerin aklına ilk gelen"NEREDE KALACAĞIM" sorusunun cevabını taşıyoruz.


Öğrencilerimizin Öncelikle tanımadığı bir çevredeki; Ev Bulmak, Kiralamak, Eşya Satın Almak, Temizlemek,vb. ev kurmanın karmaşasından kurtarıyoruz.Çünkü; Yurtlarımızda,Evde yaşanan sorunların hiçbiri yaşanmaz. Yurtlarımızda,Yemek yapma, Bulaşık yıkama sorunu olmaz. Yurtlarımızda,Çamaşır,Ütü derdinizin hepsine çözüm sunuyoruz.


Yurtlarımızda,Görevlilerimiz odanızın temizliğini yaptığı için bu sorunda ortadan kalkıyor. Yurtlarımızda,Ulaşım sorununuz olmaz, Pencereden elinizi uzatsanız erişebilecek yakınlıktasınız. Yurtlarımızda,Öğrencilerimizin düzenli ders çalışmaları için etüd odalarımız mevcutdur. Sizlerin, Sıcak bir Aile ortamında yaşamanız için en uygun ve en ekomik seçenekleri sunuyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

RüzgarGülü Bay Konuk Evi

Düzce Merkez Orhangazi Mahallesinde yer alan RüzgarGülü Bay Konuk Evi 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Düzce Üniversitesine yürüyerek 11 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan RüzgarGülü Bay Konuk Evi toplam 150 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 8 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Düzce Merkez Orhangazi Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi Bayram Akbulut olarak kayıt edilmiştir. Apart yetkilisine 0 (380) 542 10 08 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

RüzgarGülü Bay Konuk Evi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Düzce Merkez Orhangazi mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

150 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 8 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

RüzgarGülü Bay Konuk Evi işletmesine en yakın üniversite Düzce Üniversitesidir.

RüzgarGülü Bay Konuk Evi Düzce Üniversitesine yürüme 11 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

RüzgarGülü Bay Konuk Evi işletmesine ulaşmak için 0 (380) 542 10 08 telefon numarasını kullanabilirsiniz.