Emsa Erkek Pansiyonu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
30 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 180

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
7 Senelik
2 Katlı
Site İçerisinde
  • 2 sa.
  • 16 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Emsa Erkek Pansiyonu
  • Ersoy KADEM
  • 0 (380) 523 67 09
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Pansiyonumuz çoban kavşağına 200 metre mesafede olup şehir merkezlidir. Ayrıca 2009-2010 yıllarında deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılan doğalgaz ısıtma sistemli modern bir binadır.


Pansiyonumuz prensipli , deneyimli ve güvenli kadrosu ile hizmet vermektedir. İçinde TV si müstakil wc ve banyosu olan ayrıca müstakil baza, gardrop ve çalışma masası bulunan odalarımız tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik olmak üzere düzenlenmiştir...


Zengin menü sabah kahvaltısı , Dört çeşit akşam yemeği,Kantin - Kafe hizmeti, Sıcak su, Odalarda wireless internet, Etüt (okuma) salonları, Mini kütüphane, Dinlenme salonları, 24 saat bina içi ve dışında kameralı güvenlik sistemi, Çamaşırhane ve ütü odası mevcut olup lüks hizmet vermektedir...


Pansiyonumuz Düzce Merkezli (çoban kavşağı)olup Düzce Üniversitesine 5.5 km mesafededir. Düzce M.Y.O.na yürüme mesafededir...

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Emsa Erkek Pansiyonu

Düzce Merkez Karaca Mahallesinde yer alan Emsa Erkek Pansiyonu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Düzce Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 16 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Emsa Erkek Pansiyonu toplam 180 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 7 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Düzce Merkez Karaca Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi Ersoy KADEM olarak kayıt edilmiştir. Apart yetkilisine 0 (380) 523 67 09 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Emsa Erkek Pansiyonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Düzce Merkez Karaca mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

180 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 7 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Emsa Erkek Pansiyonu işletmesine en yakın üniversite Düzce Üniversitesidir.

Emsa Erkek Pansiyonu Düzce Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 16 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Emsa Erkek Pansiyonu işletmesine ulaşmak için 0 (380) 523 67 09 telefon numarasını kullanabilirsiniz.