Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Şubat 2024
%100
Kapasite: 138

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
Senelik
6 Katlı
Site İçinde Değil
  • 56 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (532) 438 37 94
  • 0 (542) 722 83 49
Yurdumuz 2 – 3 – 4 kişilik toplam 29 odadan oluşmaktadır. Odalarımızın tamamı otel konseptinde olup odaya özel banyo-WC bulunmaktadır. Yurdumuzda bulunan eşyalar düzenli aralıklarla yenilenmekte olup siz değerli öğrencilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

Yurdumuzda hizmet eden personel sektörde çalışmış tecrübeli çalışanlardır. Yurdumuzun yemekleri yurda ait olan yemekhanede üretilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu

Çanakkale Merkez Barbaros Mahallesinde yer alan Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yürüyerek 56 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu toplam 138 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Çanakkale Merkez Barbaros Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (532) 438 37 94 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale Merkez Barbaros mahallesinde bulunmaktadır.

2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

138 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesidir.

Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yürüme 56 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (532) 438 37 94 telefon numarasını kullanabilirsiniz.