Başak Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Şubat 2024
%100
Kapasite: 40

Kalan Yatak Sayısı

0
1 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
İkiz Apartman
12 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 1 sa.
  • 9 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Başak Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (224) 483 53 06
  • 0 (532) 283 23 19
T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı özel tesisimiz * 1+1 ve 2+1 Lüx mobilyalı simetrik dairelerden oluşmaktadır. A blok erkek, B blok kız yurdu olarak hizmet vermektedir. Binamız haricinde 6000m2 alan içerisinde; piknik,oturma alanları, Basket/Voleybol sahası otopark alanları bulunmaktadır. Bölgenin en lüks sosyal alanları ve cafe restaurantların bulunduğu iş merkezi (Burger king, Starbucks ayrıca öğrencilere yönelik ev yemekleri, cafe ve restaurantlar vs) KİPA ve A101 market 50m mesafemizdedir. Ücretsiz okul sevis aracımız lüks ve son modeldir. Çevre ve UU ulaşımını sağlayan araçların geçtiği otoban ve tali yollar önümüzdedir. Belirttiğimiz bu ayrıcalıklarımızla görsellik ve hizmet alanında beş yıldızlı otel görünümünde olan tesisimizde sizleri aramızda görmek istiyoruz. Yılların verdiği deneyimle en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Çağdaş, modern, lüks! En iyisini en mükemmelini yapmaya çalışıyoruz.
Modern ve lüx tesislerimizi görmeden karar vermeyiniz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Başak Öğrenci Yurdu

Bursa Nilüfer Dumlupinar Mahallesinde yer alan Başak Öğrenci Yurdu 1 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Bursa Uludağ Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Başak Öğrenci Yurdu toplam 40 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir İkiz Apartman olduğunu ve binanın 12 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bursa Nilüfer Dumlupinar Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (224) 483 53 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Başak Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Nilüfer Dumlupinar mahallesinde bulunmaktadır.

1 kişilik odalar bulunmaktadır.

40 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 12 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Başak Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Bursa Uludağ Üniversitesidir.

Başak Öğrenci Yurdu Bursa Uludağ Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Başak Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (224) 483 53 06 telefon numarasını kullanabilirsiniz.