Şahinbey Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Şubat 2024
%100
Kapasite: 70

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
10 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 2 sa.
  • 18 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Şahinbey Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (224) 451 64 24
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Kıymetli Genç Arkadaşımız,

Öncelikle sizi, binlerce öğrenci arasından başarı göstererek üniversite sınavını kazandığınız için tebrik ediyoruz.

Bu başarınızın devamını sağlamak ve kazandığınız bölümü ilk sıralarda bitirebilmek için kişisel gayretlerinizin yanı sıra, kalacağınız ortamın uygunluğu da büyük önem taşımaktadır.

Yurtlar Birliği üyesi olan yurdumuz, ticari maksat taşımayan bir yurt olup; siz öğrencilerimize evlerini aratmayacak en rahat ortamı sağlayarak, çalışmalarınızdaki verimin artmasına katkıda bulunmaktadır. Okullarınızda en yüksek başarıyı elde etmenize yardımcı olmak ve ülkemizin ileri ülkeler seviyesine çıkarak başlarda yer alması için bu hususta üzerine düşen görevi yerine getirmek gâyesi ile kurulmuştur.

Öğrencilerimizin elde ettiği bu başarıların, kendi gayretleri yanında yurdumuzun sağladığı imkânlar ve rahat bir çalışma ortamı sayesinde olduğu da kendileri tarafından ifade edilmektedir. Yurdumuzda, başarılı olmak isteyen her öğrencinin aradığı bütün özelliklere sahip donanımda bir ortam bulunmaktadır.

Vizyonumuz
Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz/sentez yapabilen nesillerin yetiştiği, hayata hazırlandığı; dünü bugüne; bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu; yönetici, personel, öğrenci ve velilerin el birliğiyle; çevrede, bölgede ve ülkede “Model Yurt” olmaktır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Şahinbey Erkek Öğrenci Yurdu

Bursa Nilüfer Bariş Mahallesinde yer alan Şahinbey Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Bursa Uludağ Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 18 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Şahinbey Erkek Öğrenci Yurdu toplam 70 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bursa Nilüfer Bariş Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (224) 451 64 24 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şahinbey Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Nilüfer Bariş mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

70 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Şahinbey Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Bursa Uludağ Üniversitesidir.

Şahinbey Erkek Öğrenci Yurdu Bursa Uludağ Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 18 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Şahinbey Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (224) 451 64 24 telefon numarasını kullanabilirsiniz.