Bizim Erkek Öğrenci Apartı

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 7

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
2 Katlı
Site İçinde Değil
  • 6 sa.
  • 50 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Bizim Erkek Öğrenci Apartı
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (542) 424 92 26
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Pazaryeri ilçemizde bulunan meslek yüksek okulu öğrencilerinin rahatlıkla kalabileceği resmi ruhsatlı ve hizmetinde iddialı tek adres Bizim Apart Erkek Öğrenci Pansiyonudur...Öğrenci evimiz; Uzman kadro, sıcak atmosferi, güvenliği, konforlu odaları ve banyoları ile siz öğrencilerimize hizmet etmekten gurur duyar.


Değerli öğrenci velileri ve öğrencilerimiz; hassasiyet ve deneyim isteyen bir sektörde... Sektörün en önemli kriteri de hizmet, güven ve sürekliliktir. Biz bu temeller ışığı altında değerli öğrencilerimize şimdide aynı hassasiyet ve değerler ışığı altında hizmet vermekteyiz. Ve de vermeye devam edeceğiz...

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Bizim Erkek Öğrenci Apartı

Bilecik Pazaryeri Yeni Mahallesinde yer alan Bizim Erkek Öğrenci Apartı 1, 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine yürüyerek 6 sa., toplu taşıma ile 50 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Bizim Erkek Öğrenci Apartı toplam 7 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bilecik Pazaryeri Yeni Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (542) 424 92 26 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bizim Erkek Öğrenci Apartı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bilecik Pazaryeri Yeni mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

7 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Bizim Erkek Öğrenci Apartı işletmesine en yakın üniversite Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesidir.

Bizim Erkek Öğrenci Apartı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine yürüme 6 sa. ve toplu taşıma ile 50 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Bizim Erkek Öğrenci Apartı işletmesine ulaşmak için 0 (542) 424 92 26 telefon numarasını kullanabilirsiniz.