İdeal Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
26 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 16

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
Apartman
20 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 24 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • İdeal Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (444) 236 6
  • 0 (5xx) xxx xx xx
ABK Şirketler kuruluşu olan; Özel İdeal Öğrenci Yurtları, başarılarla dolu 28. hizmet yılını geride bırakıp, bugün 12 kız, 9 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 3 ayrı şehirde 21 şubesiyle hizmet vermektedir.


Hizmet yolculuğuna 1994 yılında Konya’da 120 yatak kapasitesiyle başlayan İdeal Öğrenci Yurtları şimdi; Ankara’da ulaşımı kolay, merkezi konumda faaliyetlerine devam etmektedir. Verdiği yurt hizmetleriyle öğrenci ve velilerimizin gösterdiği yoğun talep ve isteği karşılayabilmek ve öğrenci yurdu işletmeciliğinde edindiği deneyimleri Türkiye geneline yaygınlaştırabilmek amacıyla Konya başta olmak üzere Ankara ve İstanbul’da da hizmete sunmaya başlamıştır.


Konya’da 16, Ankara’da 4, İstanbul’da 1 şubesi ile sunduğu kaliteyi Türkiye geneline yaygınlaştırma yönünde kararlılığını, açtığı şubeler ve bu şubelerde verilen hizmetlerle göstermektedir.


Bu başarı hikâyesinin adı “İdeal hizmet kalitesidir” İdeal hizmet anlayışının sürekliliği de “İdeal Markasını" oluşturmuştur.


Hep iyiye, güzele ve doğruya olan yürüyüşümüzü birlikte sürdürmeye devam edeceğiz…

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

İdeal Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube

Ankara Çankaya Emek Mahallesinde yer alan İdeal Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube 1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesine yürüyerek 24 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan İdeal Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube toplam 16 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Ankara Çankaya Emek Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (444) 236 6 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İdeal Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Çankaya Emek mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

16 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

İdeal Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube işletmesine en yakın üniversite TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesidir.

İdeal Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesine yürüme 24 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

İdeal Öğrenci Yurtları Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube işletmesine ulaşmak için 0 (444) 236 6 telefon numarasını kullanabilirsiniz.