Karya Academic Apartments Kadıköy

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 57

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
Apartman
6 Senelik
6 Katlı
Site İçinde Değil
  • 5 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Karya Academic Apartments Kadıköy
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (543) 614 30 95
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Tam da şöyle gelecek yıllarını küçük bir odada değil de büyük bir dairede yaşamak istediğini duyar gibiyiz…Her ihtiyacın düşünüldüğü modern dairelerde yatak,dolap,çalışma masası,tuvalet,banyo,koltuk takımı,tv ünitesi ve mutfak ile kendi dairenin dışında başka hiçbir yer ile temasın olmadan oturuma hazır yeni ve renkli bir yaşam arıyorsan işte orası Karya Academic Apartments.


Konum olarak Ataşehir bölgesindeki birçok yere yakınlığının yanısıra stratejik bir konumda olmanın verdiği ulaşım avantajı sayesinde otobüs,minübüs ve metro ile çoğu Kadıköy ve Üsküdar yerleşim yerlerine de çok kısa mesafede ulaşabilirsiniz.Hatta bu mesafe çoğu Kadıköy ve Üsküdar mahallerinden bile gitmek istediğiniz yere daha az bir sürede tamamlanmaktadır.


24 saat güvenlik ve kamera sistemi,parmak izi sistemi,yüksek hızda internet,ücretsiz çamaşır yıkama,kurutma ve ütüleme alanları ile sizlere ataşehir bölgesinde ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyoruz.Karya Academic Apartments Kadıköy,Göztepe,Haydarpaşa,Üsküdar, Kavacık,Beykoz ve Maltepe bölgesine yakınlığı ile konaklayan kişilere büyük bir ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Karya Academic Apartments Kadıköy

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesinde yer alan Karya Academic Apartments Kadıköy 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Acıbadem Üniversitesine yürüyerek 5 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Karya Academic Apartments Kadıköy toplam 57 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 6 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (543) 614 30 95 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Karya Academic Apartments Kadıköy Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

57 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 6 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Karya Academic Apartments Kadıköy işletmesine en yakın üniversite Acıbadem Üniversitesidir.

Karya Academic Apartments Kadıköy Acıbadem Üniversitesine yürüme 5 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Karya Academic Apartments Kadıköy işletmesine ulaşmak için 0 (543) 614 30 95 telefon numarasını kullanabilirsiniz.